Pralnie chemiczne

 Pralnie Chemiczne zwane inaczej ekologicznymi na dobre zadomowiły się na naszym rynku. Ten trend został niejako "wymuszony" przez bardzo szybko zmieniającą się odzież, która w wielu przypadkach wymaga czyszczenia chemicznego. Oprócz ubioru na "specjalne okazje" wiele typów odzieży noszonej przez nas na co dzień powinna być w odpowiedni sposób wyprana oraz wyprasowana. Wiele firm wręcz wymaga od swoich pracowników ubioru eleganckiego i choć moda się wciąż zmienia nikt z nas nie pierze w domu garnituru, garsonki czy też sukni.

Dziś świadomość większości społeczeństwa jest znacznie inna i każdy z nas napotyka pralnie usługowe na każdym kroku. Niemal każdy hipermarket wyposażony w galerię handlową ma na swoim terenie również pralnię ekologiczną wyposażoną w Agregat Chemiczny, pralkę wodną - przemysłową, suszarkę, profesjonalny stół do prasowania odzieży, urządzenie do pakowania czy też stół lub kabinę do odplamiania zwaną kabiną detaszerską lub stołem detaszerskim.

Wciąż rozwijający się rynek urządzeń dostarcza nam pełno nowych technologii. Agregaty chemiczne do czyszczenia odzieży "na sucho" przeszły prawdziwą rewolucję od maszyn na Trichloroetylen przez czterochloroetylen, który jest wciąż najpopularniejszym środkiem - rozpuszczalnikiem piorącym na naszym rynku poprzez nowoczesne środki jak Silikony, Hydrokarbon - KWL oraz wiele innych. W pewnym sensie zmiany zostały wymuszone również poprzez zmiany przepisów, które ukierunkowane są na Szeroko rozumianą "Ekologię". Prowadzi to pomału do wyłączania różnych sposobów czyszczenia z obiegu poprzez zakazywanie używania środków chemicznych na całym świecie.

Agregaty chemiczne oferowane przez naszą firmę pochodzą z firmy Union - niezwykle popularnej oraz cenionej marki na całym świecie. Posiadamy w ofercie pełną gamę maszyn do czyszczenia na wszystkie możliwe środki chemiczne dostępne na rynku. Każda Pralnica chemiczna sprzedawana przez nas jest dostarczana oraz instalowana przez wykwalifikowaną obsługę. Maszyny posiadają polski komputer niezwykle intuicyjny oraz wykonane są z najlepszej jakości materiałów.

Urządzenia do "FINISZU" czyli stoły prasowalnicze dostarczane są od Polskiego producenta Firmy ALUX z Bielska-Białej, podobnie jak urządzenia do pakowania, urządzenia do zapierania plam, wózki na odzież, wieszaki transportowe, manekiny prasujące i wiele innych.

My jako Pral-Master gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz pełne zaplecze serwisowe z łatwym i szybkim dostępem do części zamiennych przez pełny okres użytkowania maszyn.