Pral-Master w pigułce

Firma Pral-Master istnieje oficjalnie na rynku pralniczym od 2003r. Od samego początku naszej działalności zajmujemy się profesjonalnym wyposażeniem pralni wodnych oraz chemicznych. Mamy na swoim koncie wiele realizacji projektów pralni usługowych. Wyposażamy pralnie "pod klucz". Służymy poradą i dzielimy się naszą wiedzą. Wychodzimy do naszych klientów na przeciw pomagając odpowiednio dobrać sprzęt pralniczy zgodnie z zapotrzebowaniem oraz założeniami przedsięwzięcia. W naszej ofercie znajdują się maszyny firm:

  • Union - Agregaty chemiczne - maszyny do czyszczenia chemicznego odzieży. Aktualnie przy wciąż zmieniających się trendach i technologiach w naszej ofercie znajdują się maszyny pracujące na tradycyjnym środku piorącym PER oraz na nowoczesnych środkach takich jak Hydrokarbon czyli KWL, Silikony - czyli Green Earth oraz K4. Maszyny są przez nas instalowane a załoga szkolona z użytkowania a w trakcie pracy pomagamy rozwiązać wszelkie problemy związane z obsługą zupełnie bezpłatnie.
  • ALUX - Urządzenia do finiszu: Stoły prasowalnicze z wytwornicą pary, urządzenia do pakowania odzieży, stoły oraz kabiny detaszerskie.
  • Lavamac - Pralki przemysłowe, suszarki przemysłowe oraz magle przemysłowe.

Części zamienne: Posiadamy bardzo duży magazyn części zamiennych do większości maszyn pralniczych oraz prasowalniczych.