Wet Cleaning Pral-Master

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować nasz system czyszczenia na wodzie w technologi WET CLEANING.
Idzie nowe a jak mawiają mędrcy "nowe jest zawsze lepsze". Czy na pewno ??

-  Czym naprawdę jest ta nowa tak rozsławiana technologia Wet Cleaning?
   Jest to technologia czyszczenia odzieży za pomocą maszyn pralniczych piorących na wodzie z zastosowaniem odpowiednich środków piorących podawanych za pomocą pomp dozujących.
Dzięki olbrzymim możliwościom modyfikacji oprogramowania w pralnicach możemy ustawić bardzo wiele programów prania. X-control plus czyli sterowanie pralki Primus oferowanej przez naszą firmę jest łatwe czytelne oraz intuicyjne.
Każdy program ma ustawiane inne parametry prania oraz wykorzystuje mydła - środki piorące w różnych odpowiednio ustawionych proporcjach.
No dobrze ale po praniu w wodzie odzież jest wymięta - ktoś może stwierdzić. Owszem ale nie w naszej technologi WET CLeaning. Tu odzież jest delikatnie prana bez wykorzystania ciężkiej mechaniki pralnicy.
Co dalej ?? Odzież należy wysuszyć w suszarce o odpowiednio dobranych proporcjach. Suszarka Primus może być doposażona w kilka opcji wspomagających proces suszenia takich jak REVERS - bardzo przydatna zapobiegająca mięciu się odzieży w procesie suszenia. Czujnik wilgotności - kontorluje proces suszenia poprzez badanie jak wilgotna jest odzież. Full Control - to nic innego jak rozbudowany komputer dający wiele możliwości pracy suszarki.

Po suszeniu należy odzież wyprasować. Tu z pomocą przychodzą urządzenia firmy ALUX:
- Manekin parowy z elektronicznym sterowaniem oraz automatycznymi programami
- stół do prasowania np WA-17, lub WA-10 wyposażony w wiele przydatnych funkcji tj. wbudowaną wytwornicę pary, żelazko, szczotkę parową, pistolet, zestaw do apretury (finiszu)
- urządzenie do pakowania odzieży WA-22
- wieszak karuzelowy do magazynowania odzieży.

Czy my przypadkiem o czymś nie zapomnieliśmy ???.....
.... Urządzenia do ODPLAMIANIA : Stół detaszerski Wa-15 lub kabina detaszerska WA-16 służące do zapierania plam. Czy nie od tego powinniśmy zacząć?
Niestety bardzo często jest to pomijany sprzęt - dlaczego ? Czy w pralni nie powinno się przede wszystkim usuwać ciężkich zabrudzeń, które nie zawsze zejdą w zwykłym programie prania ?

Atuty WETCLEANING:

- pranie zawsze świeże i o ładnym zapachu

- pralnia w zgodzie z naturą - ochrona środowiska

- szybki proces prania - już nie potrzeba tylu maszyn piorących by wyprać lyb wyczyścić niemal każdą odzież

- czy technologia prania na mokro jest przeznaczona tylko dla pralni?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na sprzęt pralniczy do WET CLEANING. Otwieramy nowe możliwości...