Wieszak Karuzelowy - Szatnie automatyczne

System szatniowy 1

Systemy szatniowe są aktualnie nieodłącznym elementem wyposażenia w pralniach usługowych. Stosując wieszaki karuzelowe nie tylko poprawiamy wizualnie wygląd pralni lecz przede wszystkim w profesjonalny sposób magazynujemy odzież. W łatwy sposób można odnaleźć żądaną odzież stojąc przy ladzie obsługowej.

Najprostszym systemem znakowania odzieży jest numerowanie jej zgodnie z kolejnością. Systemy szatniowe wykorzystujące wieszaki karuzelowe doskonale sprawdzają się również w szatniach w lokalach usługowych takich jak: uczelnie, stadiony, teatry, kliniki medyczne i wiele innych.

Wszędzie tam gdzie chcemy udoskonalić i ułatwić magazynowanie odzieży oraz uczynić naszą szatnie profesjonalną z pomocą przychodzi nam wieszak karuzelowy potocznie zwany Conveyor lub przenośnik karuzelowy. Wieszaki karuzelowe ustawiamy według wcześniej  dostarczonych projektów pomieszczenia. Każdy wieszak jest projektowany indywidualnie pod dany lokal. Dzięki temu mamy możliwość uzyskania kształtu wieszaka idealnie dopasowanego do lokalu, w którym conveyor ma pracować. System szatniowy dobiera się indywidualnie do potrzeb klienta oraz zgodnie z uwarunkowaniami lokalu, w którym wieszak automatytczny ma być zainstalowany.

Doskonałym systemem znajdującym zastosowanie w pralni usługowej jak i w szatni na uczelni czy też w szatni w hotelu jest automatyczne wyszukiwanie odzieży za pomocą komputerowego systemu wyszukiwania. Podać numer wyszukiwanej odzieży możemy na różne sposoby: wpisując numer ręcznie na klawiaturze lub poprzez automatyczne zczytywanie numeru przez system. Nasze wieszaki pracują w pralniach chemicznych, szatniach szpitalnych, hotelowych, szkolnych w wielu miejscach w Polsce